Segregatory

Segregatory z nadrukiem to ważny element identyfikacji wizualnej firmy. Pozwala na eleganckie przechowywanie ofert, dokumentacji firmowej lub materiałów szkoleniowych. Segregator z własnym nadrukiem znajdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, jednakże szczególnie polecamy go firmom szkoleniowym i przedstawicielom handlowym.

Okładka segregatora wykonana jest z litej 2 mm tektury, oklejonej laminowanym papierem samoprzylepnym od strony zewnętrznej oraz białym papierem od strony wewnętrznej. Zadruk okładki odbywa się w technologii 4/0 CMYK (jednostronnie).

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów segregatorów reklamowych, różniących się mechanizmem oraz grubością:

- z mechanizmami 42 mm (wys. x szer. x grubość): 316 mm x 267 mm x 50 mm

- z mechanizmem 62 mm (wys. x szer. x grubość): 316 mm x 277 mm x 72 mm

Czas realizacji zamówienia segregatora z nadrukiem wynosi 6 dni roboczych + czas dostawy. Warunkiem realizacji zamówienia w podanym terminie jest przesłanie poprawnych plików do godziny 11:00 danego dnia. Wysyłka gratis!

Poniższe ceny są cenami netto – należy do nich doliczyć 23% podatku VAT. Przy dużych zamówieniach stosujemy indywidualne rabaty  - zapytaj o nie w wiadomości do zamówienia!

Po kliknięciu w cenę przejdziesz na stronę produktu, gdzie znajdziesz m.in. dostępne makiety do projektowania okładki segregatora reklamowego. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące segregatorów z nadrukiem lub samego procesu składania zamówienia napisz na druk@studio-fm.pl lub zadzwoń na  58 719 17 09.

 

Informacje dodatkowe
Uwagi:
Nakład:
Mechanizm:
Grubość:
Razem: 84,87 zł brutto
 lub Anuluj

Uwagi

PAMIĘTAJ aby projekt był przygotowany przez profesjonalnego grafika, tylko wtedy masz pewność, że wydruk końcowy będzie taki, jakiego oczekujesz. Projekty powinny być przygotowane wg. specyfikacji podanych w zakładce jak przygotować? oraz zgodnie z szablonami, które możesz pobrać na stronie produktu.

Główne reguły, których musisz przestrzegać, aby Twój projekt nie został odrzucony:

  • PDF Pre-press zgodność Acrobat 4 (PDF 1.3)
  • Model kolorów CMYK (profil FOGRA-39)
  • Teksty zamienione na krzywe, lub załączone do pliku (embeded)
  • bitmapy: 300-350dpi
  • spady 2 - 3mm z każdej strony
  • praca wyśrodkowana na stronie (lub zgodna z makietą)
  • orientacja projektu - obracana przez lewy/prawy bok

Zaufali nam