Wydruki wielkoformatowe

Posiadamy bardzo szeroką ofertę druków wielkoformatowych, dla których przygotowujemy osobny dział. Póki co prosimy o przesyłanie zapytań ofertowych poprzez formularz kontaktowy.

Drukujemy na materiałach: Baner, siatka mesh, folia, folia wylewana, folia perforowana, papier fotograficzny, płótno, vinyl, plakat i wielu innych.

Wydruki od ekonomicznych solventowych, przez twardy solvent, UV, Latex i dający najwyższą możliwą jakość - tzw. wystawienniczą - druk mikropigmentowy na maszynie EPSON Stylus Pro 9900 (Papier fotograficzny, wydruki fine art, płótno, plakat, vinyl samoprzylepny).

W zapytaniu prosimy o określenie materiału, ekspozycji (wewnątrz lub reklama zewnętrzna), formatu i ewentualnego wykończenia (zgrzewanie, oczkowanie, podklejenie na płytę PCV, naciągnięcie na blejtram etc.)

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ W CENĘ (WIĘCEJ INFORMACJI)

Formularz kontaktowy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, które podałam/podałem w niniejszym formularzu kontaktowym jest STUDIO FM Elżbieta Deja - siedziba: 81-601 Gdynia, ul. Amona 40Ł. Dane te będą wykorzystywane przez STUDIO FM Elżbieta Deja wyłącznie w celu załatwienia sprawy scharakteryzowanej w polu „wiadomość”.
Przyjmuję do wiadomości, że służy mi prawo do wglądu, zmiany lub poprawiania treści dotyczących mnie danych, przetwarzanych przez SSTUDIO FM Elżbieta Deja. Zgoda ta może być odwołana w każdym czasie.

Zaufali nam