Książki (oprawa twarda)

Drukarnia internetowa Studio FM zajmuje się profesjonalnym drukiem książek. Przy niewielkiej ilości stron oraz niskim nakładzie (od 1 egzemplarza!) stosujemy druk cyfrowy; w przypadku dużej ilości stron danej publikacji decydujemy się na druk offsetowy. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie - końcowy koszt zależy m.in. od ilości stron, typu papieru czy rodzaju okładki. W zapytaniu prosimy szczegółowo określić następujące wymagania:

1. Format i orientację (pion, poziom). Dostępne są zarówno formaty standardowe (A4, A5, B5), jak i nietypowe, na indywidualne zamówienie.

2. Gramaturę okładki - umożliwiamy druk na papierze kredowym. Okładka może być dodatkowo uszlachetniana na MAT, błysk lub MAT z wybiórczym lakierem UV.

3. Gramaturę papieru - książki drukujemy na papierach o gramaturze od 70g/m2 do 170g/m2.

4. Ilość stron, ilość stron kolorowych i czarno-białych.

5. Nakład - drukujemy już od jednej sztuki!

 

Jeśli to możliwe, prosimy o załączenie podglądu projektu (najlepszy będzie skompresowany plik PDF).

Jeżeli nie wiesz, jak złożyć zamówienie lub masz dodatkowe pytania, zadzwoń: 58 719 17 09 

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ W CENĘ (WIĘCEJ INFORMACJI)

Formularz kontaktowy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, które podałam/podałem w niniejszym formularzu kontaktowym jest STUDIO FM Elżbieta Deja - siedziba: 81-601 Gdynia, ul. Amona 40Ł. Dane te będą wykorzystywane przez STUDIO FM Elżbieta Deja wyłącznie w celu załatwienia sprawy scharakteryzowanej w polu „wiadomość”.
Przyjmuję do wiadomości, że służy mi prawo do wglądu, zmiany lub poprawiania treści dotyczących mnie danych, przetwarzanych przez SSTUDIO FM Elżbieta Deja. Zgoda ta może być odwołana w każdym czasie.

Zaufali nam