Katalogi (oprawa klejona)

Katalogi firmowe i biznesowe to jedna z usług oferowanych przez drukarnię Studio FM. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wydruku katalogów dla firm, organizacji pozarządowych i samorządów. Oferujemy projekt graficzny oraz druk metodami cyfrową i offsetową. Aby złożyć zamówienie, opisz:

1. Format i orientację (pion, poziom) – najczęściej zamawiane katalogi to te w formacie A5 oraz A4. Oferujemy również formaty B5 oraz wydruk w podanym przez Klienta wymiarze.

2. Gramaturę okładki – katalogi drukuje się zazwyczaj z okładkami na papierze kredowym lub kartonie offsetowym o gramaturach od 170g/m2 wzwyż . Oferujemy również okładki foliowane na MAT, Błysk lub MAT z wybiórczym lakierem UV.

3. Gramaturę papieru – do wydruku katalogów polecamy papier kredowy. Możliwy jest również druk na papierach offsetowych oraz na specjalne zamówienie każdym papierze dostępnym na rynku, polecamy gramaturę od 70g/m2 do 170g/m2.

4. Ilość stron, ilość stron kolorowych i czarno białych

5. Nakład – minimalny  to 1 egzemplarz katalogu.

Jeżeli posiadasz projekt, prosimy o załączenie podglądu (skompresowany PDF). Masz pytania dotyczące druku katalogów lub realizacji zamówienia? Zadzwoń: 58 719 17 09

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ W CENĘ (WIĘCEJ INFORMACJI)

Formularz kontaktowy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, które podałam/podałem w niniejszym formularzu kontaktowym jest STUDIO FM Elżbieta Deja - siedziba: 81-601 Gdynia, ul. Amona 40Ł. Dane te będą wykorzystywane przez STUDIO FM Elżbieta Deja wyłącznie w celu załatwienia sprawy scharakteryzowanej w polu „wiadomość”.
Przyjmuję do wiadomości, że służy mi prawo do wglądu, zmiany lub poprawiania treści dotyczących mnie danych, przetwarzanych przez SSTUDIO FM Elżbieta Deja. Zgoda ta może być odwołana w każdym czasie.

Zaufali nam