Broszury (oprawa zeszytowa)

Oferujemy projekt i druk broszur, zarówno metodą cyfrową, jak i offsetową. Zlecenia na druk broszur w oprawie zeszytowej przyjmujemy po określeniu następujących parametrów:

1. Format i orientację (pion, poziom) - najpopularniejsze formaty broszur to A4 oraz A5.

2. Gramaturę okładki - drukujemy broszury z okładkami wykonanymi zarówno na papierach kredowych, jak i kartonach offsetowych i innych papierach dostępnych na rynku (np. Munken Polar Rough). Dostępne, optymalne gramatury okładki dla oprawy miękkiej to 170g, 200g/m2, 250g/m2, 300g/m2. Okładka może być foliowana na MAT, błysk lub MAT z wybiórczym lakierem UV.

3. Gramaturę papieru - druk broszur wykonujemy na papierze offsetowym, kredowym, oraz na życzenie klienta na dowolnym papierze dostępnym na rynku.

4. Ilość stron, ilość stron zadrukowanych w kolorze i czarno białych

5. Nakład - minimalna ilość wydrukowanych broszur to 1 szt.

Jeśli to możliwe, prosimy o załączenie podglądu projektu (skompresowany PDF). W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt pod numerem: 58 719 17 09 

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ W CENĘ (WIĘCEJ INFORMACJI)

Formularz kontaktowy

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, które podałam/podałem w niniejszym formularzu kontaktowym jest STUDIO FM Elżbieta Deja - siedziba: 81-601 Gdynia, ul. Amona 40Ł. Dane te będą wykorzystywane przez STUDIO FM Elżbieta Deja wyłącznie w celu załatwienia sprawy scharakteryzowanej w polu „wiadomość”.
Przyjmuję do wiadomości, że służy mi prawo do wglądu, zmiany lub poprawiania treści dotyczących mnie danych, przetwarzanych przez SSTUDIO FM Elżbieta Deja. Zgoda ta może być odwołana w każdym czasie.

Zaufali nam